Аварійне відкриття замків авто

Аварійне відкриття замків авто

Приезд за 20 минут

Приїзд протягом 1 години
в будь-який район Області

Аккуратная работа

Аккуратна робота
без пошкоджень ЛКП

Достні ціни

Доступні ціни
від 700 грн

Аварійне відкриття замків авто Яремче

Плануючи собі відпочинок в Карпатах, ви аж ніяк не могли уявити, що у вас може статися така халепа – ви не зможете відчинити двері свого власного авто. А причин, щоб це сталося, може бути декілька:

  • ключ застряг в замку, його неможливо ні прокрутити, ні витягнути;
  • загубили ключ або його вкрали;
  • не заглушивши двигун, закрили дверцята авто;
  • ключ залишили в машині, а дитина ненавмисно заблокувала дверцята;
  • автомобіль захищений сигнальною системою, яку необхідно відключити
  • із-за збою роботи «автосторожа» заблокувався замок.

Якщо це вже сталося, потрібно взяти себе в руки і заспокоїтися. Ні в якому разі не варто застосовувати силу і якісь варварські методи – розколупувати замок чи вибивати скло. Маєте шанс замок зіпсувати остаточно, подряпати фарбу на дверцята чи влетіти в «копієчку» із-за заміни скла.

Якщо ваш автомобіль укомплектований «автосторожем», замок неможливо відкрити взагалі, бо при першій же спробі заблокується двигун. Тоді доведеться машину транспортувати на станцію техобслуговування. А це чималі розходи.

Що ж робити, коли сталася така неприємна несподіванка? На допомогу вам прийде аварійне відкриття замків авто Яремче. Достатньо тільки зателефонувати за вказаним телефоном і описати всі подробиці ситуації, що склалася, назвати марку та модель авто, вказати свою локацію.

Кваліфікований спеціаліст зі всіма необхідними інструментами в дуже короткому часі прибуде до вас і оперативно надасть всю необхідну допомогу – полагодить або замінить замок.

Якщо ключі ви залишили в салоні автомобіля, то проблема розв’яжеться в лічені хвилини. Ви може відразу сісти за кермо і продовжити свою мандрівку.

Треба взяти до уваги, що аварійне відкриття замків авто Яремче можливе тільки при наявності документів про власність на транспортний засіб. Якщо документи залишилися в салоні, потрібні свідки, при яких відбудеться відкриття авто. Присутність свідків виключить можливість незаконно відчинити автомобіль зловмиснику. Після аварійного відкриття замків Яремче власник зобов’язаний показати необхідні документи.

Треба зазначити, що роботи по відкриттю автомобіля виконуються дуже акуратно, без пошкоджень. Додаткового ремонту дверей автомобіля не потрібно.

Аварійне відкриття всіх марок авто

bmw
mercedes
renault
toyota
kia
audi

Ми працюємо в наступних районах

Коломия

Яремче

Буковель